x

PULY CAFF ESPRESSO Makinesi Temizlik Deterjanı

Ürün Kodu : 483369047150
144,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Uyumlu Ürünler
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Puly Caff® Kahve Makinesi Temizleme
   
  Ürünleri Kahve makinelerinde hem makinenin sorunsuz çalışması hem de alınan ürünün kalitesi bakımından makinelerin temizliğinin periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Bu temizlik gruplu makineler ve full otomatik makinelerde ayrı ürünler ile yapılmaktadır.
   
  Dünyanın bu alandaki en büyük markalarından olan Puly Caff ürünleri bu alandaki tüm ihtiyaçları karşılar nitelikte portföyü ile hizmet vermektedir. Gerek kahve yolları temizliği, gerekse de süt yolları temizliği bu işlemin iki yönünü oluşturur. Gruplu makinelerde grupların temizliği grup süzgeçlerinin ve gruba gelen kahve yollarının kahve yağı ve posa kısmını gidere atmak suretiyle detaylı bir temizlik yapar.
   
  Ev veya Endüstriyel tip Espresso makinelerinin periyodik bakımlarında kullanılan deterjandır. NSF onaylı (İnsan sağlığına ve metal/alaşıma zarar vermiyor) bu deterjan ile kahve makinesinde oluşan kahve yağlarını, kahve parçacıklarını (telve) ve kireç ile kötü kokuları giderebilir ve daha uzun ömürlü olmasını sağlarsınız.
   
  Günde 5 dakikanızı kahve makinesi temizliğine ayırarak, makinenizin ömrünü 2-3 katına çıkartabilir, hem de her gün aynı kalitede espresso yapabilirsiniz (temizlenmeyen makinelerde yapılan Espresso'lar acılaşır).
   
  Hem kahve yollarının hem de süt yollarının her akşam makine kapanmadan evvel temizliğinin yapılması önemle gerekmektedir.  
  Teslimat Bilgisi
  :
  Saat 15.00'e kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.
  Ürün Notu
  :
  Teknik özellikler sekmesinde eşleşen ürünleri bulabilirsiniz.
 • Uyumlu Olduğu Ürünler 

  HD8602 - HD8603 - EP2220 - EP2231
 • Uyumlu Olduğu Ürünler 

  HD8602 - HD8603 - EP2220 - EP2231
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.